7 דרכים להורדת אחוזי שומן

הורדת אחוזי שומן

לאחר שבדקתם את המצב של אחוזי השומן בגופכם והחלטתם לנסות להוריד כמה אחוזי שומן בגופכם, הנה מספר דרכים יעילות להורדת אחוזי שומן.

הדרכים אותם אני יציג במאמר זה הם בגדר המלצה בלבד, והתוצאות שלכם עלולות להשתנות.

אז.. כמה קלוריות נשאר לי היום?

אז.. כמה קלוריות נשאר לי היום?

1) גירעון קלורי: למרות שאני מאמין שנדרש יותר מזה, כדי לרדת במשקל – צריך להיות בגירעון קלורי, לשרוף יותר קלוריות מאשר להכניס. אם אתם לא מתאמנים באימוני כוח ועדיין שורפים הרבה פחמימות, סביר להניח שתאבדו גם שריר ביחד עם השומן, מה שלא יצא טוב במיוחד, אך יעזור לכם להוריד את השומן בגוף.

הרמת דברים כבדים

הרמת דברים כבדים

2) הרמת דברים כבדים: כשאתם מתאמנים באימוני כוח עם דברים כבדים (או אימוני משקל גוף אינטנסיביים) אתם מתחזקים ושומרים על מסת השריר שכבר ברשותכם. מה שחשוב, אתם הופכים את חילוף החומרים לאפקט שריפת קלוריות ששורף קלוריות גם לאחר הפעילות.

מה?? זהו?

מה?? זהו?

3) לאכול פחות מ- 100 גר' פחמימות ביום: כשאין לגוף מספיק פחמימות במאגר, הגוף משתמש במאגר השומנים כדי "לתדלק" את עצמו. יש לבצע את התהליך בהדרגה!

4) אימון במצב צום: אני לא מפרט בכתבה הזו על דרכים סופר-מתקדמות להפחתת אחוזי שומן, אך זוהי טקטיקה שעוזרת להוריד מספר אחוזי שומן: אימוני כוח בצום כדבר הראשון שאתם עושים על הבוקר מבלי לאכול ארוחה לפני בבוקר עד 30-60 דקות לאחר האימון.

אימוני אירובי

5) אימוני אירובי ומשקולות בהדרגה, הגדלת תדירות האימונים ביחס לאיבוד אחוזי השומן: כשמישהו סובל מעודף משקל, מומלץ להתחיל את תכנית הורדת אחוזי השומן על ידי אירובי ואימוני משקולות בתדירות נמוכה, ובהדרגה להגדיל את התדירות לתדירות אימונים גבוהה יותר. חשוב לבצע גם אירובי וגם אימוני משקולות באותה תוכנית כדי לקבל תוצאות מירביות.

6) גיוון באימוני האירובי: לאימוני האירובי השונים יש השפעות שונות על איבוד השומנים בעת פעילות, שילוב של אפקטים אלו עשויים להמריץ את חילוף החומרים ולעזור בהפחתת אחוזי השומן.

מים.. הרבה מים

מים.. הרבה מים

7) שתו כ-4 ליטר מים ביום: בכל סיפורי ההצלחה של ירידות באחוזי השומן נתקלתי בדבר אחד משותף: כמות גבוהה מהרגיל של שתיית מים כדי לאבד שומן. המים עוזרים לנו בתהליך של הפיכת השומן לאנרגיה. חשוב לשמור על הדרגתיות כדי לא להעמיס על הכליות.

כתבו לנו מה דעתכם. תוכלו לרשום חוות דעת, שאלות, ודברים שתרצו לדעת ישירות דרך הפייסבוק.

פרסם תגובה